Harley-Davidson V-Rod Vrod, 8100km! Új gyűjtői állapot

4 770 000 Ft
Évjárat 2006 / 6
Futott km 8 100 km
Teljesítmény 87 kW (117 LE)
Hengerűrtartalom 1131 cm³
Hirdető Magánszemély: Vrod HU · Győr-Moson-Sopron vármegye · Lövő

Adatok

évjárat:
2006 / 6
futott km:
8100 km

Motor, meghajtás

üzemanyag:
benzin
teljesítmény:
87 kW (117 LE)
sebességváltó:
lábváltó
hengerűrtartalom:
1131 cm³

Műszaki állapot

állapot:
új
okmányok jellege:
külföldi okmányokkal
okmányok érvényessége:
érvényes okmányokkal
Jogosítvány kategória:
A - Teljesítménykorlátozás nélkül

Leírás

Gyűjtői, új állapotú V-Rod keresi a gazdáját! A motor törzskönyvvel igazoltan első német doktor tulajdonosától származik, 2006.06. havi, 8100km-t futott! Makulátlan, valóban gyűjtői darab! Ritkaságát tovább fokozza, hogy ez az utolsó kiadású VRSCA széria (2002-2006). Ebben az évben már 11 színvariációból lehetett választani, emiatt is kuriózum az első 2002-ben megjelent V-Rod nyers alu borítását idéző kivitel. További különlegessége ennek az évjáratnak, hogy a váz már nem festett, hanem gyárilag polírozott és lakkozott, így még jobban harmonizál a nyers alu burkolati elemekkel. Már Brembo fékekkel szerelték gyárilag, a tükrök króm kivitelűek, illetve feketék a kormánykapcsoló házak. 5HD EU piacra szánt modell, mindene E jeles, COC papíros.. Természetesen sérülés, eldőlés, karc és javításmentes! Ha az állapota nem lenne ékes bizonyíték, a km futására írásos, teljes pénzvisszafizetéses garanciát vállalok, de igény szerint bárhol bevizsgáltatható.
Extraként jár hozzá külön egy gyári H-D plexi, egy gyári H-D komfort utasülés (1 csavarral cserelhető), valamint néhány apró kiegészítő a még szebb összkép érdekében megtalálható rajta, mint pl. hátsó villa befogatási pontjait takaró króm kupakok, első és hátsó tengely króm takarók, villaszárfelső króm takarók, fehér indexbúrák sárga izzókkal (sárga búrák is járnak hozzá).
A motor teljes, fotókkal, számlákkal dokumentált átfogó szervizt kapott. Új Motul 7100 20W50 motorolaj, króm Hiflo olajszűrő, Motul hűtőfolyadék, NGK iridiumos gyertyák, levegőszűrő, üzemanyagszűrő, új fékolajak, új kuplung olaj, új Exide akku.
Ha nem ismernéd a Vrod-ot, az első vizes Harley volt, amelynek a Revolution névre hallgató blokkját a Porsche-val közösen fejlesztették ki. 1131ccm, 117LE. Abszolút hozza a power cruiser érzést stílusban és erőben is. : -) 
10 év múlva akár OT-zható. Befektetésnek, iroda / nappali dísznek, de természetesen napi használatra is alkalmas. Ami biztos, ebben az állapotában az értéke csak nő! Ha rámírsz Viber-en, küldök még kb. 40 fotót!
Csere - beszámítás nem köszi, az ár jelképes keret között alkuképes csak! Forgalombahelyezésben tudok segíteni pár nap alatt!

Hirdetésazonosító: #2826049
Feladás dátuma: 2026.08.21.

Motoros hírek

Újabb áldozatai vannak a Manx Grand Prix-nek
Fekete hét a szigeten

Újabb áldozatai vannak a Manx Grand Prix-nek

Két nap alatt két tragikus baleset történt a Man-szigeten.

Jön az Africa Twin V3?
Újra V-motorral...

Jön az Africa Twin V3?

Igazán forradalmi ötlet a legendás enduró és az új erőforrás házasítása.

Közúti veszélyeztetés miatt keresik ezt a motorost
Dobd vissza kővel?

Közúti veszélyeztetés miatt keresik ezt a motorost

Elég egy meggondolatlan, dühös mozdulat, és máris bűncselekmény lesz a kihágásból.

Suzuki-találkozó és tesztnap Nagyvisnyón
Programajánló – nem csak – Suzuki-rajongóknak

Suzuki-találkozó és tesztnap Nagyvisnyón

Ha bejönnek a Suzukik és a terepezés, akkor ott a helyed!

Így festenek a Honda első 2027-es motorjai
Az első fecskék

Így festenek a Honda első 2027-es motorjai

Látványosabb külsővel lépnek színre a márka sikermodelljei, de nem ez az egyetlen újdonság.

Ilyen Yamahákat vettünk idén
Hangvillás sikerkovácsok

Ilyen Yamahákat vettünk idén

Négy különböző stílusú gép a kvintettben, beleértve a legendás Ténérét is.