Adatok
évjárat:
2010 / 6
futott km:
7344 km
üzemóra:
151 óra
Motor, meghajtás
üzemanyag:
benzin
teljesítmény:
45 kW (61 LE)
sebességváltó:
lábváltó
hengerűrtartalom:
510 cm³
Műszaki állapot
állapot:
újszerű
okmányok jellege:
külföldi okmányokkal
okmányok érvényessége:
érvényes okmányokkal
műszaki érvényes:
2010 / 6
Leírás
Sziasztok, gazdáját keresi egy nagyon ritka, PAPÍROS, KTM XC525. 2010.06. havi, 7344km-t (151,5 üzemórát) futott. Tovább fokozza a ritkaságát típuson belül is, hogy ez homológ, utcára szánt modell, tehát gyári a műszerfal, az indexek és természetesen minden E jeles! L7e papíros, így B vagy A1 jogsival már vezethető! Korlátozásmentesen tudom rendszámozni, mehet autópályán, városban, buszsávban, bárhol és csak hátra kap rendszámot.
A quad nagyon szép megkímélt, újszerű állapotú, nem volt felborítva soha, az idomok telt színűek, minden matrica, ülésbőr, 2 markolat gyári még! Extra nagykilépő, vázvédő boka résznél, telóharisnyák.
Ha nem ismernéd a modellt, ettől gyakorlatilag nincs erősebb (61LE) és minőségibb gyári építésű sportquad. WP gátlók, olajos Magura kuplung és fékek, krom-molibdén váz, így csak 163kg a tömege! További előnye, hogy az RFS blokk nem üzemórás, nagyon tartós és megbízható konstrukció! Hátramenettel rendelkezik!
Ha van bármilyen kérdésed keress bátran, csere-beszámítás nem érdekel, köszi!
Hirdetésazonosító: #2817143
Feladás dátuma: 2026.07.02.