Adatok
évjárat:
2007 / 6
futott km:
23 070 km
Motor, meghajtás
üzemanyag:
benzin
teljesítmény:
4 kW (5 LE)
sebességváltó:
lábváltó
hengerűrtartalom:
50 cm³
Műszaki állapot
állapot:
használt
okmányok jellege:
magyar okmányokkal
okmányok érvényessége:
érvényes okmányokkal
Jogosítvány kategória:
AM - max. 50cm³; 4kW
balesetmentes
Leírás
Eladó egy remek állapotban lévő Derbi Senda X-Race SM 50.
Dellorto 19 karburátorral, 2 éve kapott egy 70cc airsal henger szettet.
Napi használatban volt, 1 hete vásároltam Győrben egy facebook hirdetésben.
Azóta nem volt vezetve, onnan haza lett hozva és kész.
Végsebesség 80-90 km/h.
Eladás oka : Vásárlás után (vasárnap volt, 2026.06.21) másnap rutinvizsgán átmentem (A2 vizsga), majd úgy voltam vele úgyis még 1-2 hónap mire lehetne nagymotorom, addig megyek ezzel viszont azóta már 5 órát vezettem városban és 2026.07.07 Forgalmi vizsgám is lesz már így mégse tartok rá igényt.
Kaptam hozzá olajat, amit adok hozzá én is tovább.
Megtankolom ha valaki jönne érte.
(Győr - Komárom távolságot 1 tank üzemanyaggal bírta ki és még maradt is benne).
Keverési arány amit nekem mondtak a vásárlás során : 5 liter üzemanyaghoz 1 deci olaj.
Annyit használtam csak, hogy kíváncsiságból beindítottam, hogy még mindig pöcc-röff-e HÁTHA felmelegítették mire mi mentünk, de nem... valóban pöcc röff azóta is.
Kérésre küldök videókat, képeket is.
Adásvételin is látszik ,hogy 1 hete sincs nálam a motor :)
Fényszóró, féklámpa, indexek tökéletesen működnek (a jobbra index nem jelez vissza a műszerfalon ,de villog!)
Amikor elhoztuk a motor még hideg állapotban volt, Győrből kiérve, meghuzatva lett igazi hangja.
Teljesen jól bírta a 40-50 kilóméteres hazautat, amiből 30km főúton volt használva, a maradék pedig városban.
(biztosítás rá : 5500.- / év. amit vásárlás után le is fogok majd mondani!)
Hirdetésazonosító: #2815788
Feladás dátuma: 2026.06.25.